.

.

ABI E26 Сијалица Приклучок 2-Prong НИ AC Кабелот за Напојување Адаптер со On/Off Прекинувач, 12 FT Кабел

ABI E26 Сијалица Приклучок 2-Prong НИ AC Кабелот за Напојување Адаптер со On/Off Прекинувач, 12 FT Кабел

DEN 215.76

Количина на стоки
Това е достапна

Инсталирање на сијалица насекаде AC електрична штекер се наоѓа.Се вклопува светилки со стандардни E26 средни основи. 12 Нога Кабелот.За Вклучување/Исклучување.Оваа E26 база сијалица приклучок 2-prong НИ AC кабелот за напојување ви овозможува да се инсталира на сијалица со E26 база (најчестите големина во САД) каде на електрична енергија штекер се наоѓа.

Основните својства

Додатоци на производот