.

.

Богатство Гуруа Куршум Школка Обвивка Во Облик На Војска Резервоарот

Богатство Гуруа Куршум Школка Обвивка Во Облик На Војска Резервоарот

DEN 1531.20

Количина на стоки
Това е достапна

Воена војска резервоарот облик целосно надвор од куршум школка црева.Секоја пиштол школка обвивка има месинг насликани се заврши на тоа. # 22 куршум школки сочинуваат гази на резервоарот, бедем пиштол е направен од 6 црева, и постојат 3 куршуми обликувани како missles на задниот дел на резервоарот.Резервоарот мерки 5" долго, 3" широк, и apx 3 1/4" висок, а тежи околу 1lb.Го прави совршена воен подарок за активна должност или пензиониран воен службеник, или голема маса додаток за вашата канцеларија.Каков голем дар за пријател или член на семејството кој во моментов е активен или беше активен во војската, оваа Војска се Резервоар облик надвор од пиштол школки. 21 куршум црева сочинуваат секој упатуваа на резервоарот, и бедем е направен од 6 пиштол обвивка школки. 3 faux куршуми изгледа како missles на задниот дел на резервоарот, што го прави да изгледа како ако нејзините вооружени и подготвени да оган.Секоја школка обвивка има бронза заврши, изработка на резервоар за совршен за да се прикаже на шалтерот.Резервоарот мерки 5" долго, 3" широк, и apx 3 1/4" висок, а тежи околу 1lb.Оваа заштитна обвивка во облик на војска резервоарот ќе се направи голема воена подарок, или голема маса додаток за во вашата канцеларија.Бродови сосема нов во производителите на пакување.

Основните својства

Додатоци на производот