.

.

TZSSP Запалени Декорација Дедо мраз Куче во Автомобил Дрво и Гроздобер Камион - Tabletop Оркестарот и Елка Светла Црвена ги Собереш Камион Figurine

TZSSP Запалени Декорација Дедо мраз Куче во Автомобил Дрво и Гроздобер Камион - Tabletop Оркестарот и Елка Светла Црвена ги Собереш

DEN 311.76

Количина на стоки
Това е достапна

ЗАПАЛЕНИ КАМИОН - На Запалени Гроздобер Камион е мора да има за вашиот одмор оркестарот!Ова убаво, рачно насликани камион е совршен за додавање на одмор навиваат за tabletops, mantels, кујни, спални соби, foyers, камини, бањи, и насекаде каде што треба нешто малку повеќе за време на празниците.ОСВЕТЛУВАЊЕ ДИЗАЈН - се Прикаже на еден од овие забавна декорација на вашиот камин mantel или од страна на маса и да уживаат на батеријата-управувана светлата во текот на целиот ден или ноќ.Лесен ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ на долната страна на Камион за да го Вклучите светлото Вклучено и Исклучено.Се бара 1 АА Батерија(Не се вклучени).Издржлив Материјал : Висок квалитет смола.Секој статуа ние произведуваме се направени од издржлив смола.МЕРКИ : 6"L x 3.5"W x 6.5"H. ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Стариот црвен камион со Дедо седи на покривот .Елка во задниот дел на камион карактеристики око фаќање LED светла!Додадете шарм на секој простор или да се даде како подарок на некој член на семејството или пријател.

Основните својства

Додатоци на производот