.

.

DEWALT DW1914 7/32-Инчен Злато Обоени Оксид Пилот Точка на Пресврт Вежба Малку

DEWALT DW1914 7/32-Инчен Злато Обоени Оксид Пилот Точка на Пресврт Вежба Малку

DEN 96.96

Количина на стоки
Това е достапна

Производот е 7/32"Split PT Вежба Малку.Лесен за употреба.Производот е произведен во Кина.Пилот точка совет започнува на контакт за чистење, точни дупки и го намалува заклучување-up за пробив.Пилот точка совет го намалува заклучување-up на пауза преку.Заострените веб овозможува поголема издржливост за да се намали кршење.Не се вртат месо тело ја елиминира фрустрацијата на малку се врти во чак.Answer : ___________________________ Note : Големини 1/16-инчен да 11/64-инчен се подели точка вежба битови; Спи jobber должина фракционо големини.Опис на производот производот е 7/32"Split PT Вежба Малку.Лесен за употреба.Производот е произведен во Кина.Од Производителот De Walt ги има првите индустриски вежба малку специјално дизајниран за да ги максимизирате перформансите на вашата вежба.De Walt е Пилот Точка вежба битови се наменети за решавање на заеднички проблеми професионалци се судрите кога дупчење со преносни вежби во метал и дрво : пешачење, се врти и кршење.Патентираната Пилот Точка совет, (големини 1/8-инчен и над), го спречува малку форма одење низ работното парче, додека обезбедување на чиста, тркалезна дупка.Не се Вртат месо тело, (големини 3/16-инчен и над), победува на професионални е #1 фрустрација со keyless chucks, битови се врти во chucks.И, со патентирана заострените веб, кршење е нешто од минатото.De Walt Пилот Точка, рамни надвор подобро.Задоволство да се гарантира.

Основните својства

Додатоци на производот