.

.

StarTech.com Сервер Рек Кабел Менаџмент - 3x3in - Отворен Слот Мрежа & Кабел за Податоци Raceway - Прст Дуктус Кабел за Управување со w/ Капак (AD3X3)

StarTech.com Сервер Рек Кабел Менаџмент - 3x3in - Отворен Слот Мрежа & Кабел за Податоци Raceway - Прст Дуктус Кабел за Управување

DEN 599.76

Количина на стоки
Това е достапна

Се ЕЛИМИНИРА ЖИЦА НЕРЕДОТ : Чувајте ги вашите кабли уредно и организираниот со овој центар на податоци и серверот рек кабел за управување со дуктус.Тоа исто така има snap-капакот да се обезбеди лесен пристап до кабли и даде уреден изглед.ПЕРСОНАЛИЗАЦИЈА на ВАШАТА МРЕЖА И ПОДАТОЧНИ КАБЛИ : Дизајнирани паралелно со отвори на двата sidewalls, ова 3x3in / 5ft долго отворен слот кабел raceway олеснува прилагодувањето за сите вашиот кабелски менаџмент потреби.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Ова wire кабел hider дуктус е изградена со ПВЦ пластични материјали кои се обезбедува високо влијание отпорот, е да искриват-доказ, и само гаснење, што го прави идеално решение за вашата мрежа решетката и сервер соба апликации.ЛЕСЕН за МОНТАЖА ОПЦИЈА : Да се обезбеди заштитен канал за вашиот жица кабли, овој прст дуктус raceway може да се зезнав во ѕидот за крајна погодност.Snap-капак обезбедува лесен пристап до кабли и дава уреден изглед.

Основните својства

Додатоци на производот