.

.

Конзола AV Кабелот, Безбедно Компактен Носат Отпорни на Аудио Видео Кабелот за Игра Машина Продавница за Игра на Играчот за PSP2000 3000

Конзола AV Кабелот, Безбедно Компактен Носат Отпорни на Аудио Видео Кабелот за Игра Машина Продавница за Игра на Играчот за PSP2000

DEN 142.80

Количина на стоки
Това е достапна

Направени од високо квалитетен материјал, кој го прави тоа трајни.Овој производ е погоден за PSP2000 3000. Мала големина, рационализација дизајн, лесно да се носат.Тоа е неопходен додаток за играта играчи.Оваа AV кабелот е добра замена за изгубениот, стари или оштетени AV кабел. 1.Направени од високо квалитетен материјал, кој го прави тоа трајни. 2.Мала големина, рационализација дизајн, лесно да се носат. 3.Овој производ е погоден за PSP2000 3000. 4.Оваа AV кабелот е добра замена за изгубениот, стари или оштетени AV кабел. 5.Тоа е неопходен додаток за играта играчи.

Основните својства

Material:
ABS
Weight:
Approx.70g
Compatibility:
 Audio Video Cable
Total Length:
Approx.150cm
  :
Package Included:
1 x Audio Video Cable :
  :
Note:
1. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
2. Please allow 1-3cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
  :

Додатоци на производот