.

.

Gametown Repacement USB 3.0 ЦЕНТАР Продолжување Кабел Кабелот за Xbox Една S Тенок Kinect 2.0.

Gametown Repacement USB 3.0 ЦЕНТАР Продолжување Кабел Кабелот за Xbox Една S Тенок Kinect 2.0.

DEN 1226.40

Количина на стоки
Това е достапна

100% Сосема Нов И Висок Квалитет!.Должина : 6.56 FT.Компатибилен со XBOX Една S Kinect 2.0. Пакет содржи : 1 X Продолжување Кабел за Xbox Една S Kinect 2.0. Repacement USB 3.0 ЦЕНТАР Продолжување Кабел Кабелот за Xbox Една S Kinect 2.0. 3 Месеци Гаранција.

Основните својства

Додатоци на производот