.

.

McMacros Лифт Врвот Дрво Кафе на Маса, Гарнитура Чај Маса со простор за Дневна Соба Сива

McMacros Лифт Врвот Дрво Кафе на Маса, Гарнитура Чај Маса со простор за Дневна Соба Сива

DEN 1953.60

Количина на стоки
Това е достапна

Мерки : 31.5*15.75*17.72 инчи(W*D*H) Тежина : 36.38 lb.Кафе маса иновативниот дизајн со скриена преграда и подигнете tabletop може да се прилагоди вертикално да ги исполни вашите различни барања на саканата висина.Само подигање без напор, постои дополнителен простор за складирање обезбедува.И стабилност, исто така, ќе се гарантира додека прилагодување.ОТВОРЕН ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ : 2 отворете точки за пристап се направи тоа лесно да ги чувате и да го зграби предмети, како што се филмови и одборот игри или да ги красат просторот со предмети како една мала фабрика или чување на послужавник.Овој чај маса има проширување на врвот дека крева нагоре за да се обезбеди лебди покрена работа површина.Тешки метали лифт механизам обезбедува непречено и безбедно работење.Разноврсна : Идеален за салони, цртање соба, дневна соба, кујна, enteroom и канцеларија.Ова кафе на маса, има проширување на врвот дека крева нагоре за да се обезбеди лебди покрена работа површина, совршено одговара на вашите потреби, идеален за работа, за јадење и екстра простор во дневната соба или канцеларија.Mc Macros кафе маси се одлична вредност за парите.Ние сме посветени на доведување на најпознатите разноврсна и издржливи мебел за вашиот дом ,правење на вашиот шопинг искуство како голем како е можно.

Основните својства

Додатоци на производот