.

.

SXYLTNX фотоапарат Водоотпорен Ранец Видео Рамената Мека Поместена Tripod Торба W/Дожд Покрие Мажи Жени Случај Pack (Боја : Сина, Големина : 23x15x37cm)

SXYLTNX фотоапарат Водоотпорен Ранец Видео Рамената Мека Поместена Tripod Торба W/Дожд Покрие Мажи Жени Случај Pack (Боја : Сина,

DEN 8777.28

Количина на стоки
Това е достапна

Избрани со висока густина со висока еластичност ЈП памук изолација, која може слободно да се прилагоди, и Велкро може ефикасно да го поправи и заштита на опремата.Голем Капацитет: Отстранлив преграда што може слободно да се комбинираат според вашиот опрема.Преден Џеб:Постои џеб на предната страна на ранец.може да се стави вашите Телефонски Картички, Сила на Банката или на други мали елементи во неа.Страна Tripod Појас:на страната на ранец имаат tripod појас со безбедно тока за да се исполнат фотографи потреби.Dual-начин Патент: Два патенти, дизајн, conveient да се отвораат и затвораат.анти-кражба безбедно тока.Избрани со висока густина со висока еластичност ЈП памук изолација, која може слободно да се прилагоди, и Велкро може ефикасно да го поправи и заштита на опремата.Голем Капацитет: Отстранлив преграда што може слободно да се комбинираат според вашиот опрема.Преден Џеб:Постои џеб на предната страна на ранец.може да се стави вашите Телефонски Картички, Сила на Банката или на други мали елементи во неа.Страна Tripod Појас:на страната на ранец имаат tripod појас со безбедно тока за да се исполнат фотографи потреби.Dual-начин Патент: Два патенти, дизајн, conveient да се отвораат и затвораат.анти-кражба безбедно тока.Safe Тока:Густа пластика тока, тоа не е лесно да се скрши.исто така, може да се стави како стакло.

Основните својства

Material:
Waterproof Oxford
Size:
23x15x37cm
Weight:
750g
Color:
Black / Grey / Blue
Style:
Casual / Fashion
Package included:
1 x Camera bag :

Додатоци на производот