.

.

MIEBELY РК Автомобили 1: 16 Скала Сите Терен 4x4 Далечински Управувач Автомобил за Возрасни & Деца, 40+ KM/H Водоотпорен Off-Road РК Камиони, со Голема Брзина Електронски Автомоби

MIEBELY РК Автомобили 1: 16 Скала Сите Терен 4x4 Далечински Управувач Автомобил за Возрасни & Деца, 40+ KM/H Водоотпорен Off-Road

DEN 2039.76

Количина на стоки
Това е достапна

Силна движечка сила на таквите РК автомобил потекнува од брусен DC електричен мотор.На 4 WD камион има максимална брзина од 40km/h, со возачот големо задоволство.Возилото се во можност да го освои серија на комплицирано терени, како што се пасишта, песок, и трнлив основа.На РК камион е совршен подарок за деца и возрасни.Неговиот елегантен рационализација автомобил тело е многу естетски, но, исто така, може да се донесе побрзо брзина.Опремен со два долго време услуга 7.Со единствена два автомобил тело школка, може да се доживее двострано живот.Со цел да се заштити Li-ion батерија пакет подобро, мора да се отстрани литиум батерија без користење на камион.

Основните својства

Додатоци на производот