.

.

УЛ Наведени 1/2 Инчи неметални Течни Тесни Директно Електрични Канал Конектор за Монтажа, 5 Pack (1/2 Инчи)

УЛ Наведени 1/2 Инчи неметални Течни Тесни Директно Електрични Канал Конектор за Монтажа, 5 Pack (1/2 Инчи)

DEN 311.76

Количина на стоки
Това е достапна

Направени од Најлон 6 материјал, тоа може да е отпорен на солена вода, бензинот, алкохолот , слаби киселини и други заеднички растворувачи.Примена : Погодна за отворен Гаранција : една година.Направени од Најлон 6 материјал, тоа може да е отпорен на солена вода, бензинот, алкохолот , слаби киселини и други заеднички растворувачи.Примена : Погодна за отворен УЛ наведени.

Основните својства

Додатоци на производот