.

.

Burndy WCY 53 PB Wejtap Повеќе Диригент Допрете ја Апликацијата, Три - 1/0 Заробени 0.368 Дијаметар Рок Ритам, Еден - 3/0 Заробени 0.464 Дијаметар Допрете Жлебот

Burndy WCY 53 PB Wejtap Повеќе Диригент Допрете ја Апликацијата, Три - 1/0 Заробени 0.368 Дијаметар Рок Ритам, Еден - 3/0 Заробени

DEN 154.80

Количина на стоки
Това е достапна

Тип На Производ : Електронска Компонента.Објектот Пакет Димензии : 16.002 cm L X 9.144 cm W X 4.826 см Х Точка Пакет Тежина : 0.949 lbs.Земја На Потекло : Сад.Wejtap повеќе диригент допрете ја апликацијата.

Основните својства

Додатоци на производот