.

.

Yuanl 4 Пакети Големи Коса Ноктот Клипови Не се лизга Мат Плоштадот Коса Ноктот Клип за Жените Девојка Силна Одржи Клипови за Дебели Тенка Коса

Yuanl 4 Пакети Големи Коса Ноктот Клипови Не се лизга Мат Плоштадот Коса Ноктот Клип за Жените Девојка Силна Одржи Клипови за Дебели

DEN 126.96

Количина на стоки
Това е достапна

Содржи предмети : 4 hairpin забелешка : Поради разликата помеѓу различни прикажува или различна боја reflectors во екранот осветлување, позадина, итн.Ве молиме обрнете внимание на големината пред да го купат.Стилски и убави дизајн.Тоа е убав подарок за вашата девојка, жена, мајка или пријател., сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Совршен за кога миење на лицето, утрото убавина рутина, make up, готвење.опис : 100% нова коса бенд за женски девојки.Голема додатоци и украси за девојки, жени.ПОДАРОК : Новата Мода Ноктот Коса Клипови е убав за секојдневно носење и совршен за забава, роденден, банкет, Денот на Вљубените, Божик, Нова Година, Денот на Мајката.Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-5мм.ШИРОКА ПРИМЕНА : Овие доброто коса канџи може да се вклопи во повеќето стилови на косата и може да се користи во различни прилика како партија, церемонии, birthday (роденден), банкет и секојдневниот живот, работа, училиште, капење итн.СОВРШЕН ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ : Големи, елегантна и лесна, се задоволат различните потреби и се вклопуваат многу стилови на косата за жени и девојки.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Направен од премиум смоли, пластични и моќни метал пролет, лесни, издржливи, стабилен и здрав.Се чувствуваат поудобно,не на штета на вашата коса и да ја задржите вашата фризура.

Основните својства

Додатоци на производот