.

.

Губење на Ноктот, Големи Ноктот Клип, Кристално Пластични Губење на Контрола за Густа Коса, Диск Коса полна Боја Клипови, конска опашка Носителот на Косата Канџи

Губење на Ноктот, Големи Ноктот Клип, Кристално Пластични Губење на Контрола за Густа Коса, Диск Коса полна Боја Клипови, конска

DEN 129.36

Количина на стоки
Това е достапна

Премиум Материјал : Направен од високо квалитетни пластични, смола материјал и безбедно метал пролет.Најголемите карактеристики на овие џамбо коса канџи се силни флексибилност, издржлив, лесен за употреба и е тешко да се скрши.Големите канџи не се лизга, така што тоа може да се обезбеди контрола и држете го вашиот убаво коса цврсто, нема да падне лесно и не на штета на вашата коса.Широка Примена : големите канџи се совршени за кога миење на лицето, утрото убавина рутина, make up, готвење или одржување на вашата коса од водата кога се бања.Има коса додека сечење или стил, и да го обезбедува брз секојдневен стил или полу-формално updo.Една Големина Одговара на Сите : Совршен за дами и девојки од сите возрасти, носат овие се одличен изгледа секојдневно.Дизајниран да се одржи на косата во место, мека костец не уф, одличен квалитет одлична за тенка за да густа коса.Облечен Повод : За партија, за статистика, патување, дневна, бања, и др.Предмет тип : Коса claws Material : Пластични,Resin Style : корејски style Gender : Woman Size : 8.8*4.8 cm Color : 7 Бои(како на сликите)Процес : Handmade Package вклучуваат : 1pc или 3pc Губење на ноктот.

Основните својства

Додатоци на производот