.

.

EIMOON Деца Зимски Капи, Дете Доенче Beanie Поврзана Капа со Earflap, Руно Наредени Пом Пом Капа за Бебе Момчиња Девојчиња

EIMOON Деца Зимски Капи, Дете Доенче Beanie Поврзана Капа со Earflap, Руно Наредени Пом Пом Капа за Бебе Момчиња Девојчиња

DEN 215.76

Количина на стоки
Това е достапна

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Рака Мие Само.Материјал : Акрилик поврзана за надворешно, полиестер руно за жените кои го прават нашиот бебе beanies многу мека, пријатна и удобна.Дизајн : Бебе beanie шапка со earflaps, да го чува вашето бебе toasty топло и пријатно.Имајте Пријатна : плетени, капа со уво клапи, руно наредени, правец-отпорни, топло го задржи.Девојки, Момчиња Пом Пом Шапка : Топ пом-пом е спроведен сигурно, па тоа нема да падне.Рака мие за најдобри резултати.Прилики : Зимски beanie шапка за babys години играње ладен активност, Скијање, качување, кампување, рака мие, се препорачува.

Основните својства

Додатоци на производот