.

.

Gajaous Деца Бебе Зимска Шапка Плетени Beanies Faux Крзно Pompom Шапка Bobble Ски Капа

Gajaous Деца Бебе Зимска Шапка Плетени Beanies Faux Крзно Pompom Шапка Bobble Ски Капа

DEN 263.52

Количина на стоки
Това е достапна

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Акрилик Faux Крзно.Увезени.Популарната Зимски Семејство Појавување На Мама Деца Бебе Плетени Топло Faux Крзно Pompom Bobble Шапка.На Faux Крзно Pompom Топката Го Прави Многу Симпатична И Обичен, Слатка Beanies Капа За Деца Во Студените Денови.Бебе Големина Шапка Одговараат За 1-2.5 Години .Деца Големина Шапка Одговараат За 3-16 Години.Бебе Големина : 15 X20 Cm/5.9 X7.87 In, Деца Големина : 17 X22 Cm/6.69 X8.66 In.Многу Меки И Удобни За Носење Во Студена Зима, Да Ги Задржи Бебето Главата И Ушите Од Замрзнување.Убав Подарок За Вашето Бебе И Деца. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Материјалот : Акрил,faux крзно Шема : Цврсти Бебе големина шапка одговараат за повеќето 1-2.5 години.Деца големина шапка големина одговара за повеќето 3-16 години.Бебе големина : 15x20cm/5.9x7.87in, обемот на Главата : 50cm/19.6 во Детска големина : 17x22cm/6.69x8.66in, обемот на Главата : 60cm/23.6 во Ребрести Кабел плетење шема зима топла капа со симпатична faux крзно pompom.Многу меки и удобни за носење во студена зима.Заштита на деца главата и ушите од замрзнување.Убав подарок за вашето бебе и дете.Слатка семејство појавување на капа.Постојат 2 различни големина за вашиот избор, капа за деца или капа за бебето.Пакет Содржина : 1 компјутер топла капа.

Основните својства

Додатоци на производот