.

.

Estee Lauder Чиста Боја Завист Боја-На Течни Усна Боја за Жените, 306 Лава Проток, 0.23 Унца

Estee Lauder Чиста Боја Завист Боја-На Течни Усна Боја за Жените, 306 Лава Проток, 0.23 Унца

DEN 263.76

Количина на стоки
Това е достапна

Наситен на вашите усни со оваа боја на течни усна боја.Наситен на вашите усни со оваа боја на течни усна боја.Доаѓа во различни нијанси кои се движат од мат, винил и металик бои.Доаѓа во различни нијанси кои се движат од мат, винил и металик бои.Тоа е загарантирана да се испорача на ултра-мазна, удобно боја, со еластична сјај.Ова е ултра-заситени течен кармин кој трае во текот на денот.Се одликува со течен пигменти кои го испорачуваат интензивна шут на мат пигмент да се создаде длабочина, димензија, и дефиниција во еден удар.

Основните својства

Додатоци на производот