.

.

Clinique Поп Течни Мат Усна Боја + Буквар, Бр 02 Пламен Поп, 0.2 Унца

Clinique Поп Течни Мат Усна Боја + Буквар, Бр 02 Пламен Поп, 0.2 Унца

DEN 444.00

Количина на стоки
Това е достапна

Помага да се поправи, да се заштитат и да се смири иритирате усните.Помага да се подобри усна moisturization.Долготрајни боја формули.На лесни течни кармин покрива усните со бујна пигмент и модерен мат финиш.Носи целиот ден.Хидратантна формула со вграден-во буквар обезбедува непречено, дури и планирам така усни да се чувствуваат како свежа како тие изгледаат.Велур-мат финиш.

Основните својства

Додатоци на производот