.

.

Националната Маркер C135A Не Внесете Претпазливост Знак, 0.04, Алуминиум, 7 x 10

Националната Маркер C135A Не Внесете Претпазливост Знак, 0.04, Алуминиум, 7 x 10

DEN 104.16

Количина на стоки
Това е достапна

Претпазливост.Не Влезе. 7 X10. Земја на потекло : Кина.OSHA знаци се совршен начин да предупреди на вашите вработени и гости кога опасност е присутна во вашиот објект.Чувајте вашиот објект безбедно, купи OSHA регулирани знак денес и да се спречи несреќа утре.Овие OSHA знаци во согласност со БЗР 29 CFR 1910 година.

Основните својства

Додатоци на производот