.

.

Брзо Stitcher Шиење Awl

Брзо Stitcher Шиење Awl

DEN 457.92

Количина на стоки
Това е достапна

Со малку пракса, тоа sews совршен заклучување бод во секое време - само како машина за шиење.За Брзо Stitcher Шиење Awl, е една рака алатка која може да се користи за да се шие било тежок материјал.Употреба на Stitcher да шие било тешки материјал брзо и лесно.Карактеристики дрвената рачка и метал шиење компоненти.

Основните својства

Додатоци на производот