.

.

4 Парчиња 5ml Алуминиум Празни Eyeliner Цевки Refillable Eyelash Раст Течни Шише Пластични Eyeliner Ампули Цевка со Четка Eyelash Раст Масло Маскара Цевка Доаѓаат со 2 Мини Palstic Funnels, Мат-Ц

4 Парчиња 5ml Алуминиум Празни Eyeliner Цевки Refillable Eyelash Раст Течни Шише Пластични Eyeliner Ампули Цевка со Четка Eyelash

DEN 215.76

Количина на стоки
Това е достапна

Големина : 15*107mm; Капацитет : околу 5ml; Боја : Мат црна боја.Материјал : Алуминиум, пластика; Издржлив и лесен, не е лесно да се скрши.Дизајн со завртка капак и внатрешниот приклучок, да обезбеди многу добар печат, избегнувајте да протекување; Доаѓаат со 2 мини помошник funnels за лесно да се пополни.Преносни големина и капацитет за патување и DIY, и удобно да се вклопува во вашата чанта.Добар помошник за make up - Совршени за полнење и складирање на eyeliner течност, eyelash раст течност, eyelash раст течност, лажни трепки лепак, итн.Капацитет : за 5ml Size : 15*107mm Color : Мат black Material : Алуминиум, plastic Package се вклучени : 4 x Празни Eyeliner Tubes2 x Мини пластични funnels●Преносни големина и капацитет за патување и DIY, и удобно да се вклопува во вашата чанта●Погоден за надвор, патуваат, бизнис патување и дома секојдневна употреба●Доаѓаат со 2 мини помошник funnels за лесно да се пополни●Добар помошник за make up - Совршени за полнење и складирање на eyeliner течност, eyelash раст течност, eyelash раст течност, лажни трепки лепак, итн.●Убав подарок во Роденден, Денот на Вљубените, ден на Мајката, Божиќ, годишнина и други важен момент за девојки и жени●●●Топла Совет : 1. Не се погодни за пополнување течности со високи киселина и алкално и висок алкохол concentration2. Не користите висока температура дезинфекција, не се впие во топла water Notice : 1. Поради причината на светлината и на екранот, бојата може да има мала разлика.Ова е неизбежна, ве молиме разбирање!2. Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Основните својства

Додатоци на производот