.

.

ABC Kraft Хартија Шопинг Торба, Џамбо 18 x 7 x 19, Природни Кафеава - 400 Кеси

ABC Kraft Хартија Шопинг Торба, Џамбо 18 x 7 x 19, Природни Кафеава - 400 Кеси

DEN 575.76

Количина на стоки
Това е достапна

Хартиените кеси се на економичен начин да пакет лесни стока.Кесички се направени од 65# Kraft хартија.Карактеристики serrated горниот раб за лесно отворање. 400 кеси по случај.Големина : 18" W x 7" D x 19" H. Класичен Kraft Хартија Купувачи се економичен начин да се поддржи вашиот бизнис или да се користи како подарок торба.Овие солидна боја шопинг кеси се економичен начин да пакет предмети.Кеси функција природни Kraft рачки.Атрактивни unprinted торба е направен од Kraft на хартија.Се меша и натпревар со обоени ткиво хартија да создаде уникатен изглед.Направен во САД.Рециклираат.

Основните својства

Додатоци на производот