.

.

SEGADEN Силиконска Маска Заштитник Случај Носителот на Кожата Јакна Компатибилен со СУБАРУ 3 Копчето Smart Далечинскиот Клуч Фоб CV4254 Deep Blue

SEGADEN Силиконска Маска Заштитник Случај Носителот на Кожата Јакна Компатибилен со СУБАРУ 3 Копчето Smart Далечинскиот Клуч Фоб

DEN 165.60

Количина на стоки
Това е достапна

други бои (Црна, Deep Blue, Дип Парпл, Сива, Светло Сина, Светло Зелена, Портокалова, Розова, Црвена, Роуз).Висок квалитет на храна ниво и еко пријателски силикони, без мирис и не се токсични.Нула заштити и да ви донесе топол допир.Нема нарушување, Не исчезнат и Нема проблем под екстремни температури; Лесна инсталација и чистење со вода.Види опис на производот за листа на компатибилни возила.Оваа маска се користи со висок квалитет со силиконска да се заштити вашиот далечински случај, ви донесе голем допрат и да се почувствуваат, додадете боја и стил за да го персонализирате случај.Features High квалитетна храна ниво и еко пријателски силикони, без мирис и без токсични;Нула заштити и да ви донесе удобно допир;Нема нарушување, Не исчезнат и Нема проблем под екстремни температури;Шарени избори;Лесна инсталација и чистење со вода;Одлични еколошки адаптибилност, нормална од -76°F до 464°F (-60°C до 240°C);Трајни, долг животен век до 10 и повеќе години.Силиконска Маска Заштитник Случај Носителот на Кожата Јакна Компатибилен со СУБАРУ 3 Копчето Smart Далечинскиот Клуч Fob Adapted автомобил модел reference2015 XV Crosstrek2015 XV2015 WRX STI2015 Outback2015-2016 Година Legacy2015 Impreza2015 BRZ2016 Forester And друг модел со иста форма и копчиња..Молиме обратете се на нашата последна слика за компатибилен копче форма.

Основните својства

Додатоци на производот