.

.

Еј Kaulor Вистинска Кожа 2015-2018 Кадилак Escalade Далечинскиот Клуч фоб Покрие Кожа Кадилак Escalade Копче фоб случај Носителот само за 6 Копчиња

Еј Kaulor Вистинска Кожа 2015-2018 Кадилак Escalade Далечинскиот Клуч фоб Покрие Кожа Кадилак Escalade Копче фоб случај Носителот

DEN 406.56

Количина на стоки
Това е достапна

Компатибилни Модели : Кадилак keyless entry smart key како на сликата.ПРЕЦИЗНИ FITMENT : клучни фоб покрие со професионална и совршен дизајн овозможи да лесна контрола на сите копчиња и конектори.кожа случај постои конфликт на сигналот додека притиснете на копчињата,а исто така нуди целосна заштита.вистинска кожа случај и Лесен за Инсталација : која е крајната заштита од гребнатини, scuffs и пукнатини.Тоа е лесно да се инсталира ова копче фоб капак.Бидејќи дури и ако модел на автомобил е иста, автомобилот клуч може да биде различен, врз основа на различни година на производство,па ве молиме Двојно Проверете ги вашите Клучни Фоб со слика на лево, пред Купување.Бидејќи дури и ако модел на автомобил е иста, автомобилот клуч може да биде различен, врз основа на различни година на производство,па ве молиме Двојно Проверете ги вашите Клучни Фоб со слика на лево, пред Купување.

Основните својства

Додатоци на производот