.

.

HEOEH Зелен Лист Детелина, Не се Лизга Doormat 15.7 Круг Област Килим Теписи Килими за Детска Спална соба Бебе Соба се Игра Сала Расадник

HEOEH Зелен Лист Детелина, Не се Лизга Doormat 15.7 Круг Област Килим Теписи Килими за Детска Спална соба Бебе Соба се Игра Сала

DEN 242.16

Количина на стоки
Това е достапна

Главната Карактеристика Полиестер, гума места направи тоа против пролизгување, ултра абсорбента, кристално велур, шарени печати и низок профил дизајн.Овој килим е совршен за оние на високо сообраќајни површини во вашиот дом.Тоа е, исто така, дете и пет пријателски!.Големина 40 x 40 см / 15.7 x 15.7 во тркалезна форма мат.Удобно - Супер мека текстура Не само што ветувам возвишени underfoot утеха, но тоа ќе додадете модерно и шик се допре до секоја соба и голема декоративни да било друга прилика дневна соба, спални соби, студија, децата соба за децата играат, жени, јога, Читање.Лесно Чистење Нежно машина перат, дамка, отпорни и не се пролева, за чистење е брзо и лесно. 100% Задоволството Гарантира Ние веруваме во нашите душеци квалитет.Ако имате било каков проблем, или сугестија, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас слободно, ние обезбеди пријателски, лесна-за-се постигне поддршка за вас.Шарени doormat за вашиот home HEOEH Doormat е прекрасен начин за да додадете боја на било палубата, тремот или entryway.Вашите посетители ќе сакаат жив поздрав тие добиваат кога ќе дојде за посета.Издржливи Design Doormats функција не се лизга поддршка прелиена со полиестер се чинеше дека е на ниско-профил за да се намали шансите на вкусовите.Квалитетот Construction They се направени од високо-квалитет полиестер, не исчезнува, не ball Three Size40 x 40 см / 15.7 x 15.7 во.

Основните својства

Додатоци на производот