.

.

Косата Клипови Ноктот Ретро Модата Декоративни Клип Леопард Плоча Grab За Девојки Смола Шноли,1

Косата Клипови Ноктот Ретро Модата Декоративни Клип Леопард Плоча Grab За Девојки Смола Шноли,1

DEN 374.64

Количина на стоки
Това е достапна

- Нема извлекување или оштетување, нема да паднат лесно.Подароци за Жените : коса клип е специјално дизајниран за одредување на коса и таа се чувствува удобно.Предмет Тип : Коса Clip Name : Гроздобер Сомот Коса Clips Type : Жените Barrettes Type1 : Косата клипови за девојки/жена/ladies Type2 : корејски Стил Шноли/ за Коса Clip Type3 : Цврсти Акрилик Коса Clip Type4 : Косата Tools/Accessories Type5 : Геометриски Шноли Убава Мода и Исклучителна Ноктот Клип - Лизна Спречување Дизајн : се доволно Големи за да зафат коса цврсто, останете цврсти, не се лизга.Лесно да Натпревар : губење на вилицата менгеме не е само embellishes вашата коса, но, исто така, се постигнува доброто и слатка темперамент, направи да се charmer и елегантен, погоден за многу различни стилови на облека и прилика колокација. - Елегантен и едноставен дизајниран ја покажат својата природна убавина, направете ја вашата фризура повеќе посебни и сјај!Нашата мисија е да обезбеди најдобри шопинг и користење на искуството на клиентите.Дизајниран да се одржи на косата во место, мека костец не уф, одличен квалитет одлична за набивање/нормално/тенка/фино коса, жените.Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање!.Ако имате било какви прашања или по-продажбата на проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви гарантира да ви даде задоволително решение.Тоа ќе има коса додека сечење или стил, и да го обезбедува брз секојдневен стил или полу-формално updo, исто така погоден за лица, церемонии, birthday (роденден), банкет и секојдневно носење. - Е применливо Коса Тип : Долга коса, права коса, кадрава или брановидна коса, тенка коса, средна густа коса, густа коса, и екстра дебели долга коса.

Основните својства

Додатоци на производот