.

.

Holibanna 1 Пар Жените Косата Клипови Кинески Hanfu Влакнести Крзнени Топки Tassel Коса Парче Headdress со Ѕвона Античките Cosplay Облека Лента за Коса Додатоци Виолетова

Holibanna 1 Пар Жените Косата Клипови Кинески Hanfu Влакнести Крзнени Топки Tassel Коса Парче Headdress со Ѕвона Античките Cosplay

DEN 95.76

Количина на стоки
Това е достапна

Децата Tassel Коса Клипови : Изработени од високо квалитетен материјал, издржлив и безбедно да се користи.Овие лакови за коса остане во место и ги носи удобно.Традиционален Кинески Лента за Коса Клипови за Девојки : Убаво и елегантен изглед може да се совпаѓаат со вашите деца hanfu, и да ги направи многу повеќе атрактивен.Исто така, тоа може да се користи како едноставна секојдневна употреба коса клип.Нашите антички традиционален Кинески стил на косата клипови ќе го направи вашето дете да се погледне и повеќе атрактивни во толпата кога вашите деца се носи оние косата игли.Косата tassels оди со било каков вид на облека.Можете да ги носи со фустани или надолу за да еден пар фармерки и маичка,држи кошула, можете да ги користите за да се облекуваат било облека, го користи се бескрајни.Овие Hanfu Облека Tassel Headdress може да се примени и како декорација за cosplay, свадба, забава, секојдневниот живот, Деца Ден.Description Our традиционален Кинески стил на косата клипови ќе го направи вашето дете да се погледне cuter и повеќе атрактивни во толпата кога вашите деца се носи оние косата игли.Овие коса клипови можат да бидат аплицирани како декорација за cosplay, свадба, забава, секојдневниот живот на Децата Ден.Исто така, тоа може да се користи како едноставна секојдневна употреба коса клип.Карактеристики-Боја : Виолетова.-Материјал : Крпа.-Големина : 50x2x2cm.Пакет Including1 пар x Кинески стил hairpin.

Основните својства

Додатоци на производот