.

.

Newstarfactory Коса Пресврти Врти Клип Пакет од 12 (Црвено)

Newstarfactory Коса Пресврти Врти Клип Пакет од 12 (Црвено)

DEN 95.76

Количина на стоки
Това е достапна

Вклучува : 12 компјутери коса pin, 1 buc мека владетел.Големина на : пристап 0.55. Тежина : 0.03 lb (12 компјутери).Со убав различни бои за да изберете од, вие сте сигурни да се најде на косата додаток кој комплименти вашата свадба gown, пратилки' фустани, или други облека.Овие прекрасен додатоци додадете само правото допир на искра и сјај!на вашиот ансамбл!.

Основните својства

Додатоци на производот