.

.

CHNOI Шноли Bowknot Hairpin Сатен Печатени Пролет Клип Клип корејски Hairpin Врвот Clip (Боја : Сива боја, Големина : A)

CHNOI Шноли Bowknot Hairpin Сатен Печатени Пролет Клип Клип корејски Hairpin Врвот Clip (Боја : Сива боја, Големина : A)

DEN 2296.80

Количина на стоки
Това е достапна

Категорија : Hairpin.Боја : беж и сива.материјал : Ткаенина.Атрактивен производ, погоден за давање отидат до најблиската личност.Совршен дизајн, модерен предмети, може да одговара на било какви облека.Категорија : Hairpin.Боја : беж и сива.Материјал : Ткаенина.Атрактивен производ, погоден за давање отидат до најблиската личност.Совршен дизајн, модерен предмети, може да одговара на било какви облека.Производ Листа : 1 *hairpin (со исклучок на други предмети што е прикажано на сликата)специјален потсетник : 1. Сите производи се направени во вид.Поради екран, различни камера опрема, различни осветлување, итн., хроматските аберации може да се случи.Ако се исто така чувствителни на бои, ве молиме да се купи внимателно.2. Рачно мерење на големината на производот, големината на грешката е неизбежна.Ако ви се особено загрижени, ве молиме да се разгледа внимателно.Не се лизга Коса Фати Barrette Ноктот Вилица Стегач за Жените Одредување на Косата.

Основните својства

Додатоци на производот