.

.

Ноќта на вештерките Цртан филм Шноли Тиква Дух Лилјак Мачка Шапка Косата Barrettes Коса Клипови Симпатична се Облекуваат за Партијата Додатоци ноќта на вештерките Орк?

Ноќта на вештерките Цртан филм Шноли Тиква Дух Лилјак Мачка Шапка Косата Barrettes Коса Клипови Симпатична се Облекуваат за Партијата

DEN 215.76

Количина на стоки
Това е достапна

, нашата коса, игли со симпатична ноќта на Вештерките тематските дизајни ќе бидете и вие и вашите деца повеќе атрактивни меѓу народот. =====☀️☀️☀️ Забелешка ☀️☀️☀️===== Сите димензии се мери со рака, не може да биде 1-2 cm отстапување се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ноќта На Вештерките Цртан Филм Коса Клипови. ✅Применливи Прилики : погоден за ноќта на Вештерките партија, Божиќ партија, пантомимичари, cosplay партија, сценски перформанси, итн. ✅Гаранција : Ние ви нудиме 100% ризик задоволство гаранција да ти купи со доверба. -Пријателски Услуги На Клиентите.Пластика.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики На слика прикажана не е вистинската големина на објектот,Тоа може да е поголема од реалната, па прочитајте описи, големини и количини внимателно за да се избегне разочарување! =====☀️☀️☀️ Пакетот Вклучува ☀️☀️☀️===== 1x Коса Клип.Дизајн : се Фокусира на дизајн, нашиот производ ќе ја нагласи вашата собирање и вашето задоволство е наша задоволство .Споделете ги со вашето семејство, пријателите, или децата и да се забавуваат. ✅Сигурен Материјал : овие ноќта на Вештерките тематските косата игли се составени од квалитетни алуминиумски клипови и крпа embellishments, обложени со боја, сигурна и не е лесно да падне; Со трајни структура и лесен дизајн, го прави лесно да го зграби вашата коса и удобен за носење, таписерии и преносни. ✅Целосната на ноќта на Вештерките атмосфера : постојат 12 различни стилови на косата клипови во класичен ноќта на Вештерките тема дизајн, вклучувајќи лилјак, мачка, тиква, дух и повеќе, ве молиме погледнете на сликите за подетални информации, симпатична и око-фаќање, лесно да се клип на влакната, се создаде празнична атмосфера.

Основните својства

Додатоци на производот