.

.

Агилност Насловна Оркестарот Спална соба Ѕид Закачалка Шапка Торба Ѓердан Медал Копче Лепило Дрво 2.36 x 2.36 Мала Кука Че Гевара Фото

Агилност Насловна Оркестарот Спална соба Ѕид Закачалка Шапка Торба Ѓердан Медал Копче Лепило Дрво 2.36 x 2.36 Мала Кука Че Гевара

DEN 765.60

Количина на стоки
Това е достапна

Функционална алатка за дома декор : да бидат способни да виси до ѓердан, копчиња, календарот и други убаво занаети.Силно Лепило Куки -Тоа има силно лепило и може да носи до 2 кг.Големина : 2.36"(L) * 2.36"(W).Лесно да се Инсталира без Дупчење - ѕидот кука може да се користат на различни површини, вклучувајќи боја, base, стакло, дрво, керамички плочки, метал, гипс итн.Добар изглед дизајн може да декорирате вашиот дом и да се направи вашата домашна забава, добри подароци за вашите семејства и пријатели.Лесно се Инсталира : 1) Чистење на инсталирање на површината и сув (мора да биде мазна површина, како и керамички плочки, метална површина, очила, итн.) 2) Само кора исклучите заштитен слој во грбот и држи ја на саканата положба, а потоа притиснете за неколку секунди.Соберат без Дупчење : Само кора исклучување филм на лепило подлога и се држи на мазната ѕид површина, потоа притиснете за неколку секунди.Не се погодни за ѕид, хартија или обоен ѕид)Користете Совети и Внимание Одмор за 24 часа, за да се обезбеди подобро лепило пред виси работи на тоа.

Основните својства

Додатоци на производот