.

.

Мини менгеме на назад Алуминиум легура мултифункционален домаќинство вшмукување механички менгеме на назад

Мини менгеме на назад Алуминиум легура мултифункционален домаќинство вшмукување механички менгеме на назад

DEN 333.84

Количина на стоки
Това е достапна

Лесен за употреба, компактен и лесен, совршен додаток за мелење и машини за дупчење.Направен од висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјал, издржлив и долг животен век.Погоден за рамен шема, текст, парична казна резба и шупливи резба, исто така погоден за големи длето сечење полирање и помошни одредување на гравирање машина.Идеален за занаети, накит и часовници, итн.Со вшмукување база, максималната стегање опсег е 35mm.Спецификација : Предмет Тип : Клупата менгеме на назад Материјал : Алуминиум легура Максимална Стегање Опсег : 35mm Machine менгеме на назад, исто така познат како клупата менгеме на назад, е универзални држачи за тоа дека често се користи за да се инсталира мал workpieces.Тоа е случаен додаток за мелење машини и машини за дупчење.Тоа е фиксиран на машинската табела да се одржи на работното парче за сечење.Пакет Листа : 1 x Клупата менгеме на назад .

Основните својства

Додатоци на производот