.

.

ASHQAMX Вредно Силика Гел Рака Зафат Топката Јајце Мажи Жени Салата Фитнес Прст Тешки Exerciser Сила на Мускулите Обновување Gripper Тренер (Боја : 50LBS Сина Топка)

ASHQAMX Вредно Силика Гел Рака Зафат Топката Јајце Мажи Жени Салата Фитнес Прст Тешки Exerciser Сила на Мускулите Обновување Gripper

DEN 518.40

Количина на стоки
Това е достапна

Тип : Тип Gripper.Број на модел : FE-FE0085. Функција : Сеопфатна Фитнес Вежби.Материјал : Силика Гел; Боја : 3 боја опции; Item Тежина : 50g,70g.Пакување Листа : 1 Парче X Рака Зафат.Specifications Material : Силика Gel Color : 3 боја options Item Тежина : 50g,70g Please овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на прирачник measurement Due на различни монитори и осветлувањето, боите може да биде малку поинаков од наведениот photos Packing List1 Парче X Рака Зафат.

Основните својства

Додатоци на производот