.

.

Кувајт САД Знаме столче Опфаќа за Возила Универзална 3D Печатење столче Опфаќа Предните Седишта - 1pc/2pc Новина Возило Седиште Заштитник Автомобил Мат Опфаќа Автомоб?

Кувајт САД Знаме столче Опфаќа за Возила Универзална 3D Печатење столче Опфаќа Предните Седишта - 1pc/2pc Новина Возило Седиште Заштитник

DEN 922.80

Количина на стоки
Това е достапна

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Изработен Од Полиестер Ткаенини, Материјалот Е Многу Удобно И Еластична, Намалување На Штета На Судир На Оригиналниот Автомобил Стол.Заштитете Го Вашиот Внатрешен Седиште Од Прашина И Spills, Заштита На Сосема Нов Седиште Или Украсуваат Старата Перница.Лесно Да Се Инсталира И Чисти, Седиште Дното Со Еластична Лента.Секое Столче Покрие Доаѓа Со Круг Пена Соочи Со Еден Слот Во Седиштето И Во Задниот Џеб За Нередот.Широк Компатибилност, Погоден За Повеќето Седишта.Како Што Се : Автомобили, Спортски Автомобили, Камиони, Комбиња ,Пикап, Седан И Jeep Така Натаму.Може Да Биде Дадено На Роднини, Пријатели.Колеги, Љубовници, Уникатен Дизајн Стил Ќе Ви Овозможи Удобна Околина.Машина За Миење, Брз Суви, Лесно Да Се Грижи, Издржливи.Тоа Може Да Се Купат Како Еден Дел Или Збир На Две Парчиња.Кувајт Сад Знаме Седиште Опфаќа Одговара на Повеќето Автомобили, Џип Е, Камиони И Комбиња.Седиштето Покрива Со Назад Ќе Одговара На Подобро.Ширина 50cm(Cm) Должина 135cm(Cm),Тоа Е Еластичен И Лесно.

Основните својства

Додатоци на производот