.

.

Тендер & Вистински Органски Турција & црниот Дроб Рецепт Конзервирана Куче Храна 5Oz(Пакување од 24)

Тендер & Вистински Органски Турција & црниот Дроб Рецепт Конзервирана Куче Храна 5Oz(Пакување од 24)

DEN 892.32

Количина на стоки
Това е достапна

USDA Органски Сертифицирани Турција 5.5 оз. #1 состојка е кафез слободни органски турција.Жито-слободен Рецепт.Не пченка, пченица или соја.Балансирана формула за сите фази на животот.Содржи 24 пакет.Ние се започне со органско турција како #1 состојка.Нашите рецепти се направени со прецизна комбинација на органски состојки, антиоксиданси, витамини и минерали изрично се помеша за оптимална исхрана.Не пченка, пченица или соја е додадена на нашите рецепти.Дополнително, без вештачки конзерванси, бои и мириси се вклучени во нашата премиум храна за миленичиња.Формулирани од страна на нашите храна за миленичиња нутриционисти, Тендер & Вистински Органски Премиум Турција & црниот Дроб Рецепт куче храна е формулиран специјално за сите кучиња во текот на Сите Фази на Животот, освен за раст на голема големина кучиња, 70 кг или повеќе како возрасен.

Основните својства

Додатоци на производот