.

.

Purina Про План Сок Мокра Мачка Храна Различни Пак, Пилешко & Турција Омилени - (2 Пакети за 12) 3 мл. Лименки

Purina Про План Сок Мокра Мачка Храна Различни Пак, Пилешко & Турција Омилени - (2 Пакети за 12) 3 мл. Лименки

DEN 264.00

Количина на стоки
Това е достапна

Две (2) Пакети од Дванаесет (12) 3 мл.Лименки - Purina Про План Сок Мокра Мачка Храна Различни Pack; Кокошка & Турција Омилени.Основните хранливи материи помош за поддршка на мачка здрав имунолошки систем.Помага за поддршка на нејзината здрава кожа и капут.Обезбедува 25 есенцијални витамини и минерали плус taurine, една амино киселина.Нежна текстура и добриот вкус збогатување на нејзината трпезариска искуство.Нека вашата мачка да ги собереш нејзиниот оброк омилени кога ќе парк вашиот провизии со овој Purina Про План Пилешко & Турција Омилени возрасни мокра мачка храна различни пакет.Секој рецепт е направен со вистински пилешко или турција, и секој високо-квалитетни состојка е внимателно избран за одредена цел.Богата gravies додадете вкус и да се влага на овие прекрасни мокра мачка храна сорти, додека тендер текстури поканите вашите мачка придружник за nibble да содржина нејзиното срце.Секоја служат обезбедува нејзиниот со 25 есенцијални витамини и минерали, плус taurine, една амино киселина, за да ја поддржат нејзината целокупното здравје.Овие конзервирана мачка храна се формулирани за да им помогне на поддршка на вашата мачка здрава кожа и капут, па таа може да изгледаат нејзините најдобри секој ден, и есенцијални хранливи материи помош за поддршка на нејзиниот здрав имунолошки систем.Даде вашата мачка на исхрана таа потребите за здрава и активна живот кога ќе ја хранат селекции од оваа Purina мокра мачка храна различни пакет.Добивање на квалитетни производи и таа заслужува е лесно кога цел Purina Про План на.

Основните својства

Додатоци на производот