.

.

Cosmas Athleticz Колекција 67122 Фудбалска Топка Круг Кабинет Хардвер Knob - 1-1/4 Дијаметар

Cosmas Athleticz Колекција 67122 Фудбалска Топка Круг Кабинет Хардвер Knob - 1-1/4 Дијаметар

DEN 830.40

Количина на стоки
Това е достапна

Висок Квалитет На Фудбалска Топка Круг Кабинет Knob.Дијаметар : 1-1/4".Проекција : 1-1/4".Материјал : Пластика.Polybagged со 1" Монтажа Завртка Вклучени.Cosmas Хардвер е начин да се оди при дизајнирање или одредување до вашата кујна или купатило.Тие не го прават ни наплаќаат непотребни ознаки за нивниот хардвер како некои други големи брендови се направи.Затоа, ви дава голема хардвер по цена која можете да си го дозволат.Оди напред, се споредат, ние се осмелувам.

Основните својства

Додатоци на производот