.

.

Cosmas 7784ORB Масло Протри Бронза Кабинет Хардвер Круг Knob - 1-1/4 Дијаметар

Cosmas 7784ORB Масло Протри Бронза Кабинет Хардвер Круг Knob - 1-1/4 Дијаметар

DEN 1008.00

Количина на стоки
Това е достапна

Висок Квалитет На Масло Протри Бронза Заврши.Дијаметар : 1-1/4".Проекција : 15/16".Knob База Дијаметар : 5/8".Polybagged со 1" Монтажа Завртка Вклучени.Cosmas Хардвер е начин да се оди при дизајнирање или одредување до вашата кујна или купатило.Тие не го прават ни наплаќаат непотребни ознаки за нивниот хардвер како некои други големи брендови се направи.Затоа, ви дава голема хардвер по цена која можете да си го дозволат.Оди напред, се споредат, ние се осмелувам.

Основните својства

Додатоци на производот