.

.

3PCS Коса Алатки Фризерски Чешел Поставите Коса Салон Широк Заб Чешел Масажа Чешел Косата Четка Фризерски Стил Алатки

3PCS Коса Алатки Фризерски Чешел Поставите Коса Салон Широк Заб Чешел Масажа Чешел Косата Четка Фризерски Стил Алатки

DEN 112.56

Количина на стоки
Това е достапна

1.Косата чешли комплет е погодна за влажно или суво ,дебели или тенки ,права или кадрава.Се работи за мажи, жени и деца. 2.Фризерски Чешел Поставите има 3 различни чешли, може да ги задоволи вашите потреби, оставајќи ја косата мазна, мека и свиленкаста. 3.Фризерски Чешел Собата е погоден за професионална употреба во берберот и салон или домашна употреба дома. 4.Тоа не ја оштетува вашата коса или скалпот но, подобрување на скалпот циркулацијата на крвта. 5.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе услуга за вас се обидуваме се потрудиме.

Основните својства

Додатоци на производот