.

.

WODMB Крпа Рек Хром Нерѓосувачки Челик Убава Ѕид Кука Тоалетна Хартија Носителот Крпа Бар Бања Прибор Бања Прибор

WODMB Крпа Рек Хром Нерѓосувачки Челик Убава Ѕид Кука Тоалетна Хартија Носителот Крпа Бар Бања Прибор Бања Прибор

DEN 13223.04

Количина на стоки
Това е достапна

Одберете од не ' рѓосувачки челик материјали, и складирање на работите повеќе итно и уреден.Висока температура отпор, отпорност на абење, ' рѓа и корозија се повеќе издржливи.Прошири и зголемена дизајн, вентилирани и чисти, да се задржи за да се исуши.Место ролна хартија, се под и место на мобилен телефон, очила итн.на неа.Ролна хартија е дизајниран за да се спречи паѓање, што е повеќе погоден за употреба.Одберете од не ' рѓосувачки челик материјали, и складирање на работите повеќе итно и уреден.Висока температура отпор, отпорност на абење, ' рѓа и корозија се повеќе издржливи.Прошири и зголемена дизајн, вентилирани и чисти, да се задржи за да се исуши.Место ролна хартија, се под и место на мобилен телефон, очила итн.на неа.Ролна хартија е дизајниран за да се спречи паѓање, што е повеќе погоден за употреба.Задебелена steel Anodizing Strong имајќи capacity Easy installationproof и не е лесно да се rust Corrosion отпорни и durable Towels и облека се чисти и суви да се заштити здравјето на целото семејство.

Основните својства

Додатоци на производот