.

.

WYBFZTT-188 4pcs 1/1.2/1.5 Инчен Бела Најлон Насочен Тркала Мали Мебел Рициново за Кафе на Маса, Биро Мали Шкафот (Големина : 1.2 инчи)

WYBFZTT-188 4pcs 1/1.2/1.5 Инчен Бела Најлон Насочен Тркала Мали Мебел Рициново за Кафе на Маса, Биро Мали Шкафот (Големина : 1.2

DEN 2666.88

Количина на стоки
Това е достапна

Спецификација на производот : 1 инч, 1.2 инчен, од 1,5 инчи.боја : Бела.Материјали : Најлон материјал.Површински третман : сина цинк.Носивоста : 50-100 KG.Спецификација на производот : 1 инч, 1.2 инчен, од 1,5 инчи.боја : Бела.Материјали : Најлон материјал.Површински третман : сина цинк.Носивоста : 50-100 KG.packinginclude : 4pcs X Насочен wheel Note : Таму би можело да биде малку боја нарушувања поради различни компјутерски резолуции.Таму може да биде мала грешки поради различни рака мерење.Универзална Канцеларија Стол Тркала Погоден За Носене Гума Вртливата Рициново Мазна Ротирајте Го Исклучите Ролки Оков За Мебел.

Основните својства

Додатоци на производот