.

.

AuInn Таванот Планината Еден Макара 1-1/2 Инчен Ѕид Макара Таванот Макара за 3/8 Жица или Јаже, Пакет на 6

AuInn Таванот Планината Еден Макара 1-1/2 Инчен Ѕид Макара Таванот Макара за 3/8 Жица или Јаже, Пакет на 6

DEN 1231.20

Количина на стоки
Това е достапна

Апликации ▪ Дизајниран за внатрешна или надворешна употреба со јажиња или синџири. 【Инсталација】 : Лесна инсталација.【Спецификации】 : Пакет од 6, 1-1/2 Инчен Еден Макара со 191 kg/ 421lb max работно оптоварување. ▪ Компатибилен со дијаметар од 3/8 инчи) или помалку.Спецификации ▪ Име : Макара ▪ Тип на : слободен Макара ▪ Материјал : Железо и Цинк позлата ▪ Безбедно Работно Оптоварување : 191 kg/ 421lb ▪ Максимална Јаже Дијаметар : 3/8" ▪ Количина : 6 Карактеристики ▪ Електро-Поцинкуван третман може да го подобри отпорност на корозија од површина.

Основните својства

Додатоци на производот