.

.

Високи Круг Торта Тави - 3 Пан Set - 4 Инчен x 3 Инчи, 6 Инчен x 3 Инчи, 8 Инчен x 3 Инчи

Високи Круг Торта Тави - 3 Пан Set - 4 Инчен x 3 Инчи, 6 Инчен x 3 Инчи, 8 Инчен x 3 Инчи

DEN 522.96

Количина на стоки
Това е достапна

Исплакнете ги и исушете со мека крпа.Торта тави кул брзо да уживаат во вкусна и беспрекорна резултати секој пат кога ќе се пече.ВКЛУЧУВА ТРИ ГОЛЕМИНИ – 4"x 3", 6"x 3", и 8"x 3".НАВИСТИНА МУЛТИ-ЦЕЛ ТАВИ – Пече густа, тешка колачи како кукла, морков торта, па дури и длабоко јадење пици.Се КОРИСТИ И за НЕГА на ИНСТРУКЦИИ - Пред првата употреба, рака мие во топли, сапуница вода.

Основните својства

Додатоци на производот