.

.

EnerTwist 20V Max 4-1/2 Cordless Кружни пили и 4-Парчиња Виде Ножот Комбо Комплет

EnerTwist 20V Max 4-1/2 Cordless Кружни пили и 4-Парчиња Виде Ножот Комбо Комплет

DEN 391.20

Количина на стоки
Това е достапна

ЛЕСЕН ПАКЕТ ПОНУДА, Вклучувајќи 20 V 4-1/2" кружни пили и 4.0 AH Li-ion батерија.Овој пакет може да обезбеди повеќе опции и спаси вашиот избор време.КОМПАКТЕН КРУЖНИ пили : Оптимизиран за една рака се користи за помалку тежина и високи перформанси.Прилагодливи сечење на длабочина од 1-11/16""(43mm) во 90 Degree и 1-1/8""(28.6 mm) во 45 Degree. ".КРУЖНИ пили НОЖ во СОБАТА : Повеќе ножеви опции може да се користат за повеќето од работните услови.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за : (1) Enertwist Кружни пили, 4.0 Ах Литиум Батерија, 3.5 Брз Полнач, Ласерски Водич, Паралелно Водич, Вакуум Адаптер, Ален Клуч, 24 T Карбид-падна на Ножот, 60 T Мека-метален Нож, Дијамант Ножот.; (2) И-АДС-4 4-Парчиња TCT/ХСС/Дијамант Видов Ножеви.ПО ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА ПОДДРШКА : ве Молиме слободно контактирајте со нас ако имате било прашање, ние ќе ги нудиме на нашите најдобри поддршка за вас.Ener Twist 20 V Max 4-1/2" Cordless Кружни пили и 4-Парчиња Виде Ножот Комбо Комплет Обезбеди Повеќе Избор.

Основните својства

Додатоци на производот