.

.

KESOTO Подводни Водоотпорен на Филмската Камера со Станбен Случај Нуркање 16ft Розова

KESOTO Подводни Водоотпорен на Филмската Камера со Станбен Случај Нуркање 16ft Розова

DEN 335.76

Количина на стоки
Това е достапна

Еднократно, не батеријата е потребно.Компатибилен со 135 филм да го користите.Овој водоотпорен на филмската камера задржува повеќето специјални моменти во време и движење во вода.Тоа ја прави движења подводни до максимална длабочина од 16 метри (5 метри).ултра компактен 35mm водоотпорен отворен камера.Опис : - ултра компактен 35mm водоотпорен отворен камера. - Тоа ја прави движења подводни до максимална длабочина од 16 метри (5 метри). - Овој водоотпорен на филмската камера задржува повеќето специјални моменти во време и движење во вода. - Компатибилен со 135 филм да го користите. - Еднократно, не батеријата е потребно.Спецификација : - Материјал : пластика - Камера големина на : 10*3.3*6.5 cm - Случај Големина на : 11.5*4.5*8.5 cm Package Вклучува : 1 Piece Филм Camera1 Piece Водоотпорен Случај.

Основните својства

Додатоци на производот