.

.

Пинк Gellac Ултра Мат УВ/LED No-Избрише Гел Палто Врвот

Пинк Gellac Ултра Мат УВ/LED No-Избрише Гел Палто Врвот

DEN 286.80

Количина на стоки
Това е достапна

УВ и LED Лекува (УВ = 120 секунди, ПРЕДВОДЕНА = 60 секунди).Трае 14-21 дена без chipping или пилинг.Висок квалитет, Европската гел лак.Не се исуши. 0.5 Fl Мл / 15 ml. *НОВ!Додадете мат ефект на било гел лак боја, со ова не се-избрише врвот палто!Се применуваат Розова Gellac Ултра Мат врвот грбот во текот на боја на вашиот избор, или над помине уметност за уникатен ефект!Ултра Мат лекови во LED светилка за во само 60 секунди за инстант мат ефект без вулгарен остатоци.Ако вашиот мат врвот грб започнува да изгледа сјајна со текот на времето, само чисти ноктите со алкохол за да се оживее мат финиш.Овој производ бара УВ или LED помине светилка за да се излечи/суво, таа НЕ се ИСУШИ.Лекување пати се 60 секунди во ЛЕР и 120 секунди во УВ.Пинк Gellac гел лак трае 14-21 дена без chipping или пилинг!.

Основните својства

Додатоци на производот