.

.

Ангел Професионални Гел лак Set - Лаванда - со 5 Најпопуларните Бои, Нокти Гел лак за Полнење за Професионални Помине Уметност & DIY Дома, 5 Популарни Помине Уметност Бои,

Ангел Професионални Гел лак Set - Лаванда - со 5 Најпопуларните Бои, Нокти Гел лак за Полнење за Професионални Помине Уметност &

DEN 887.76

Количина на стоки
Това е достапна

Ќе љубов нашата колекција на 5 гел бои!Откријте Ангел Професионални производи — вашите клиенти ќе ви се заблагодарам.Гел Ноктите Полирање ги исполни сите НАС Стандарди за Квалитет.Резултатот ќе биде трајна Боја, кои ќе го воодушеви што за 3 Недели.

Основните својства

Додатоци на производот