.

.

Daisy DND DC Обврзници Гел База #300 (со Сјај) 300 База на Грб Гел лак (#300 Обврзници Гел База)

Daisy DND DC Обврзници Гел База 300 (со Сјај) 300 База на Грб Гел лак (300 Обврзници Гел База)

DEN 311.76

Количина на стоки
Това е достапна

Секој пакет ќе вклучуваат посебен комплет на Stina Face Сјај.Овие обичај буци dazzlers беа формулирани за да се примени на кожата, за да вашата коса, или на ноктите.Совршен за на фестивалот, посетителите!.Бонд база гел се лекува со УВ и LED светло.DND Производи и подароци, се Впие Исклучување Гел лак, светлечки ноктите боја која се однесува побрзо, се чувствува потенки, и трае подолго од било која друга гел на располагање!Заборавајте база палта, бонд-сида, и primers.DND обезбедува брз две-чекор професионален систем кој е единствен од сите други на пазарот.Спои со витамини, DND прави ноктите посилен, поздрав, како и одлична за неколку недели!.Произведено ВО САД со ♥ страна DND Daisy Помине Производи Inc.во сончеви Јужна Калифорнија.Секој пакет ќе вклучуваат посебен комплет на Stina Face Сјај.Овие обичај буци dazzlers беа формулирани за да се примени на кожата, за да вашата коса, или на ноктите.Совршен за фестивал на посетителите!Бонд база гел се лекува со УВ и LED светло.DND Производи и подароци, се Впие Исклучување Гел лак, светлечки ноктите боја која се однесува побрзо, се чувствува потенки, и трае подолго од било која друга гел на располагање!Заборавајте база палта, бонд-сида, и primers.DND обезбедува брз две-чекор професионален систем кој е единствен од сите други на пазарот.Спои со витамини, DND прави ноктите посилен, поздрав, како и одлична за неколку недели!Произведено ВО САД со ♥ страна DND Daisy Помине Производи Inc.во сончеви Јужна Калифорнија.

Основните својства

Додатоци на производот