.

.

XYKSBF Ѕид Монтирани лак Багажник Метални Салон Ѕид Уметноста Дисплеј лак Екран зачувување багажник, лак Полица Организатор (Злато)

XYKSBF Ѕид Монтирани лак Багажник Метални Салон Ѕид Уметноста Дисплеј лак Екран зачувување багажник, лак Полица Организатор (Злато)

DEN 8882.16

Количина на стоки
Това е достапна

Добредојдовте на "XYKSBF" продавница.Ние придаваат големо значење на клиентите искуство.Вашето задоволство е наш врвен приоритет.Ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас во времето.Боја бојата, на површината на производот е спреј-насликани и боја е добро-строен, убав и не е лесно да исчезнат.Безбедноста агли, секој дел е внимателно полиран, круг и убава.Мулти-слој за складирање, мулти-слој за складирање дизајн за да се задоволат вашите складирање потреби.Рамката е направен од високо-квалитет парична казна железо, која е поудобно и побезбедно.Производ parameter Product Име : Ноктите Frame Product големина : 220*85cm Product материјал : iron Features:Убава сјај, висока цврстина, зацврстување на товарот, безбедни и стабилни.Пакувањето на производот : 3*Помине rack Thank вас за вашата поддршка за нашата продавница, ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас во времето, ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 24 часа.

Основните својства

Додатоци на производот