.

.

Canon 400mm f/5.6 L EF Супер Telephoto Леќа USM

Canon 400mm f/5.6 L EF Супер Telephoto Леќа USM

DEN 20399.76

Количина на стоки
Това е достапна

2526 A017. 4960999213828. Оваа високо-перформанси објектив е дизајниран со преносливост и ракување со леснотија во умот.Еден супер UD-стакло елемент, чии карактеристики се слични на fluorite, и еден UD-стакло елемент резултира со остри слики.Објективот, исто така има вграден-во хауба и монтажни tripod планината.

Основните својства

Додатоци на производот